Edmond DE SCHAMPHELEER (1824-1899) 'Landschap' olie op paneel. (W:39 x H:30 cm)
Lot 409

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Edmond DE SCHAMPHELEER (1824-1899) 'Landschap' olie op paneel.

Getekend onderaan rechts.

Edmond DE SCHAMPHELEER (1824-1899)

39 cm

30 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

409

22102

Charles DELPORTE (1928-2012) 'Abstract' een tekening op papier. (W:28 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100

Lajos SZALAY (1909-1995) 'New York, 1975' Hongaarse School. (W:40 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Luis CABALLERO (1943-1995) 'Zonder Titel' 1987. (W:55 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Emile CLAUS (1849-1924) 'Loo Sept, 1916' Twee lithografieën. (W:42 x H:31,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek schilderij 'Reizigers bij de waterpomp' olie op doek. 19de eeuw. (W:61 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Frans MINNAERT (1929-2011) 'Compositie'. (W:80 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Félicien ROPS (1833-1898) Een collectie van 7 gravures en etsen. (W:15,8 x H:22,8 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pal HORVATH (1936) 'Untitled'. (W:46,5 x H:46,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500