Een figuur van een Dachshund of Tackel hond, Italië. (L:20 x W:55 x H:35 cm)
Lot 319

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een figuur van een Dachshund of Tackel hond, Italië.

20 x 55 x 35 cm

06/12/2023 - 06/12/2023

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

319

22094

Hummel, 13 figuren. (H:17 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 5-delig Kaststel, Delft. Blauw-witte faience. (H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke baardmankruik met drie stempels, 17de eeuw. (H:27 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Royal Copenhagen, 7 sierborden en 2 tazza, polychroom porselein met handgeschilderd decor. (D:22 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een gote vaas met Olifantendecor, Vlaams Aardewerk, Bredene, België. (H:74 x D:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar polychroom porseleinen figuren, bijgevoegd een Saksisch porselein beeldje. (H:23,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Zeven faience borden, Frankrijk. 18de en 19de eeuw. (D:42 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Verschillende stuks Vieux Bruxelles en Paris porselein, meestal verguld. 18de en 19de eeuw. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300