10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. Duke Wenceslaus, Martyrs of Thebe, Saint Anastasia en andere.

Dit stuk werd verkocht op 25.10.2023
Hamerprijs: € 3.000

10 verzegelde theca met verschillende relikwieën.

- Saint Anthonia Martyr: Ex ossibus Sancta Antonia Martyris
- From the statue of B.M.V. (Beati Maria Virginis) Where Saint Bernard was placed: Statua B.M.V. Qua S. Bernardum resatutavit.
- Saint Francisca: Ex pracordiis Sancta Francisca
- Saint Constantia Martyr: Ex ossibus Sancta Constantia Martyris
- Saint Anastasia: Ex ossibus Sancti Anastasii Martyris
- Venerable Carolus à Matrone Cappucini: Ex vestibus Ven. Caroli a Matrone Cappucini
- From the martyrs of Thebe: Ex Ossibus Sanctorum Martyrum Thebaeorum
- Saint Clara Virgin: Ex ossibus Sancta Clara Virg.
- Saint Joseph Capestheni: Ex ossibus Sancti Josephi à Capesteni
- Wenceslaus I, Duke of Bohemia: Ex ossibus Sancti Wenceslaï Ducis.

Alle theca worden geleverd met hun respectievelijke papieren/documenten, gedateerd tijdens de 19de of eerste kwart van de 20ste eeuw.

25/10/2023 - 25/10/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.750

Lot nummer

549

21965

Een antieke Russische Icoon, Heilige Joris en Demetrisus, 20ste eeuw. (W:25,5 x H:32,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote houtgesculpteerde Corpus Christi, bijgevoegd een kleinere. (W:47 x H:58 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote Russische icoon 'Christus Pantocrator' met verzilverde rizza, 19de eeuw. (W:36 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een antieke houtsculptuur van een heilige met gesel. 17de eeuw. (W:10 x H:29 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antiek schilderij 'Christus gebonden aan de kolom', olie op doek. 18de eeuw. (W:74 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Joannes VAN DAMME (1798-1869) 'Kelk' zilver met email. Neogotiek, Brugge. 1855. (H:24,5 x D:17,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een verzegelde theca met relikwie van het Heilige Kruis, De Ligno Cruxis DNJC.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Russische Familieicoon met afbeelding van heiligen, martelaars en Christus, Zilver Rizza gedateerd 1857. (W:23 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600