Verras me
Terug naar account
10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. Saint Rochus, Aloysius of Gonzaga, Dymphna, Hilari and others.

10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. Saint Rochus, Aloysius of Gonzaga, Dymphna, Hilari and others.

Dit stuk werd verkocht op 25.10.2023
Hamerprijs: € 2.600

Omschrijving van het lot


10 verzegelde theca met verschillende relikwieën

- Saint Rochus, patron saint of the plague victims: Ex ossibus Sancti Rochi in Peste Patroni
- Saint Firmatus, Bisschop and Martyr: Ex ossibus Sancti Firmiani Episcopi & Martyris
- Saint Blasius: Ex ossibus Sancti Blasii Episcopi & Martyris
- Saint Aloysius of Gonzaga:  De veste Sancti Aloysii Gonzagoe Confessoris
- Saint Dympha Virgin & Martyr: Ex ossibus Sancta Dympna Virginis & Martyris
- Saint Rumold, Bishop and martyr: Ex ossibus Sancti Rumoldi Episcopi & Martyris
- Saint Quirin of Neuss: Ex Ossibus Sancti Quintii Martyris
- Saint Bernard the Abbott: Ex ossibus Sancti Bernardi Abbatis
- Saint Hilari Bishop: Ex ossibus Sancti Hilarii Episcopi
- Saint Gerard Magel: Ex ossibus Sancti Gerardi Magel

Alle theca worden geleverd met hun respectievelijke papieren/documenten, gedateerd tijdens de 19de of eerste kwart van de 20ste eeuw.

Product details
Titel

10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. Saint Rochus, Aloysius of Gonzaga, Dymphna, Hilari and others.

Veilingsdatum

25/10/2023 - 25/10/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.250

Lot nummer

540

Lot ID

21956

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. Saint Rochus, Aloysius of Gonzaga, Dymphna, Hilari and others.
10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. Saint Rochus, Aloysius of Gonzaga, Dymphna, Hilari and others.
10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. Saint Rochus, Aloysius of Gonzaga, Dymphna, Hilari and others.
10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. Saint Rochus, Aloysius of Gonzaga, Dymphna, Hilari and others.
10 verzegelde theca met verschillende relikwieën. Saint Rochus, Aloysius of Gonzaga, Dymphna, Hilari and others.

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

RELIGIEUS
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 600

RELIGIEUS
Een Piëta, rood gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 200 - 300