Een luchter met glazen flambeau, verguld brons afgewerkt met saterfiguren. (H:88 x D:54 cm)

Dit stuk werd verkocht op 30.01.2024
Hamerprijs: € 260

Een luchter met glazen flambeau, verguld brons afgewerkt met saterfiguren.

88 cm

54 cm

30/01/2024 - 31/01/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

292

21943

Een Venitiaanse luchter met 8 lichtpunten, Murano, Italië, 20ste eeuw. (H:104 x D:82 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Val Saint Lambert, twee tafellampen, glas. (H:55 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een attractief paar wandlichten, messing en oranje glas. (W:23 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Romeo REGA (1925-1984) een paar vloerlampen. Italië, 20ste eeuw. (L:29 x W:29 x H:135 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schneider, een Art Nouveau periode tafellamp. (H:39,5 x D:14,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Louis MASCRÉ (1871-1929) 'Een bronzen tafellamp met een Pierrot'. Circa 1900. (L:16 x W:31 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Louis Christian KALFF (1897-1976) 'Z- or Diplomat' tafellamp for Philips. (H:45 x D:33 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schneider, een Art Nouveau periode tafellamp. (L:15 x W:25 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500