Een schouwklok, verguld brons met een decor van druivenranken. Lodewijk XV stijl, 19de eeuw. (L:14 x W:29 x H:38 cm)
Dit stuk werd verkocht op 25.10.2023
Hamerprijs: € 340
Titel | Een schouwklok, verguld brons met een decor van druivenranken. Lodewijk XV stijl, 19de eeuw. (L:14 x W:29 x H:38 cm) |
Afmetingen | 14 x 29 x 38 cm |
Veilingsdatum | 25/10/2023 - 25/10/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 425 |
Lot nummer | 44 |
Lot ID | 21880 |