Charles DESPIAU (1874-1946) 'Bust of Mademoiselle Andrée Wernert, Nenette', verzilverd brons. 7/8. (L:20 x W:17 x H:31,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.10.2023
Hamerprijs: € 4.000

Charles DESPIAU (1874-1946) 'Bust of Mademoiselle Andrée Wernert, Nenette', verzilverd brons, genummerd: 7/8

Claude Valsuani gieterijstempel, en gemerkt Cire Perdue.

Afmetingen exclusief de sokkel. Totale hoogte: 47 cm.

Provenance

- Private Dutch Collection
- Galerie Malaquais, Paris, France
- Private American Collection

Met een bijhorende 'Letter of Authenticity' door Elisabeth Lebon.

Charles DESPIAU (1874-1946)

20 x 17 x 31,5 cm

25/10/2023 - 25/10/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 5.000

Lot nummer

21

21732

Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)
Charles DESPIAU (1874-1946)

Een antieke houtsculptuur van Heilige Laurentius, 18de/19de eeuw. (L:27 x W:33 x H:106 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Romantische scène met Engelen'. (L:22 x W:37 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Russische bronzen figuren, Vladimir II Monomakh & Gytha of Wessex, Prinses van Engeland, 19de eeuw. (H:18 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jongen met een Roos, Carrara marmer, getekend Vanet. 19de eeuw. (L:35 x W:42 x H:92 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Jean ROULLAND (1931-2021) 'Hippocrates'. (L:17 x W:13 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Naar Paul MACHAULT (1800-1886) 'Dame met een waterkruik. (W:33 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alberto CURRINI (XIX-XX) 'Dame met een waterkruik'. (H:66 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

L. MAUPERTUIS (XX) Een decoratieve figuur van een pauw, gepatineerd brons. (L:17 x W:57 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200