Joost MARECHAL (1911-1971) 'Vaas' geglazuurde keramiek. (H:33 x D:9,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.10.2023
Hamerprijs: € 220

Joost MARECHAL (1911-1971) 'Vaas' geglazuurde keramiek.

Onderaan gemerkt.

Joost MARECHAL (1911-1971)

33 cm

9,5 cm

25/10/2023 - 25/10/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

171

21706

Joost MARECHAL (1911-1971)
Joost MARECHAL (1911-1971)
Joost MARECHAL (1911-1971)
Joost MARECHAL (1911-1971)
Joost MARECHAL (1911-1971)
Joost MARECHAL (1911-1971)
Joost MARECHAL (1911-1971)
Joost MARECHAL (1911-1971)
Joost MARECHAL (1911-1971)
Joost MARECHAL (1911-1971)
Joost MARECHAL (1911-1971)

Daniel D'HAESELEER (XX) 'Spiegel'. (W:45 x H:63 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Pia MANU (XX) 'Wandsculptuur'. (W:190 x H:144 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een mid-century tafel, houtfineer en gechromeerd metaal. Roger De Winter. (L:84 x W:161 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gerd LANGE (1931) 'Flex' 13 stoelen voor Thonet. (L:47 x W:47 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Twee tafellampen met 'Platinum' geglazuurd. Italië, 20ste eeuw. (L:14 x W:14 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote Venetiaanse luchter, 'Fazoletto' model. Circa 1980. (H:46 x D:55 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pladijs' voor Amphora. (W:86 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een mid-century dressoir, houtfineer en gechromeerd metaal. Roger De Winter. (L:46 x W:237 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800