KERAMAR (XX) 'Rode vaas' geglazuurde keramiek. (H:36 x D:21 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.10.2023
Hamerprijs: € 200

KERAMAR (XX) 'Rode vaas' geglazuurde keramiek.

Onderaan gemerkt, K.M.

KERAMAR (XX)

36 cm

21 cm

25/10/2023 - 25/10/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

168

21701

KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)
KERAMAR (XX)

Boch Frères Keramis, twee uitzonderlijke vazen, geglazuurde faience. 19de eeuw. (H:122 x D:63 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een luipaard, geglazuurde faience, Italië, 20ste eeuw. (L:33 x W:46 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Louis-Auguste DAGE (1885-1963) 'Coupe a la Serpent'. (H:16 x D:31 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Verschillende stuks Vieux Bruxelles en Paris porselein, meestal verguld. 18de en 19de eeuw. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Mauro MANETTI (XX) 'Dennenappel'. (H:22,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Samson & Cie, 'Konijn', polychroom porselein. Laat 19de eeuw. (L:15 x W:23 x H:14,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Tommaso BARBI (1944) 'Salontafel'. (L:79 x W:79 x H:47 cm)

Een mid-century dressoir, houtfineer en gechromeerd metaal. Roger De Winter. (L:46 x W:237 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800