Een paar haardvuurbokken, gepatineerd en verguld brons, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (W:30 x H:27 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.10.2023
Hamerprijs: € 360

Een paar haardvuurbokken, gepatineerd en verguld brons, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

30 cm

27 cm

25/10/2023 - 25/10/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

49

21516

Een Apostel lepel, bijgevoegd een vork en prikker. Circa 1600. (W:13,4 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Édouard Denis BALDUS (1813-1889) 'Chambord', circa 1860. (W:20,8 x H:17,4 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw. (H:56 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een grote muziekdoos met orgel, in een marqueterie inleg kist. (L:30 x W:71 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 1.400 - 1.600

Een Vlaamse messing 'Rokkandelaar of Klokkandelaar', 16de eeuw. (H:11,5 x D:11,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote doopschaal, koper, 17de eeuw. (H:5 x D:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Twee decoratieve piramides, afgewerkt met malachiet. 20ste eeuw. (L:16 x W:16 x H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar marmer cassolettes, gemonteerd met brons, Ramskoppen. Circa 1900. (L:17 x W:22 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600