After Pablo PICASSO (1881-1973) 'Dame met een paard' een lithografie, 21/50. (W:19,5 x H:28 cm)

Dit stuk werd verkocht op 13.09.2023
Hamerprijs: € 220

Pablo PICASSO (1881-1973)(attr.) 'Dame met een paard' een lithografie, 21/50.

Pablo PICASSO (1881-1973)

19,5 cm

28 cm

13/09/2023 - 14/09/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 275

Lot nummer

929

20859

Een antiek genretafereel, olie op doek. 'De Boodschapper'. 17de/18de eeuw. (W:165 x H:95 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Keith HARING (1958-1990) 'One Man Show (Détail)' print door Tony Shafrazi Gallery. (W:50 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eddy HOET (1947) 'Compositie'. (W:100 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hiroshi YOSHIDA (1876-1950) 'Chionin Temple Gate'. (W:41 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Joseph Milner KITE (1862-1946) 'Portret van een dame'. (W:35 x H:43 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke Russische icoon 'Uitgebreide Deisis met gekozen heiligen', 19de eeuw. (W:27,5 x H:31,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Alfons BLOMME (1889-1979) 'De Markt van Roeselare'. (W:219,5 x H:140 cm)

Gilbert DECOCK (1928-2007) 'Varuna' twee composities, 1973. (W:45 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300