Titel | Een antiek schilderij 'De Muziekles' olie op doek. 18de/19de eeuw. (W:100 x H:125 cm) |
Breedte/diepte | 100 cm |
Hoogte | 125 cm |
Veilingsdatum | 13/09/2023 - 14/09/2023 |
Schattingsprijs | € 2.000 - € 3.000 |
Lot nummer | 973 |
Lot ID | 20610 |
- Various small restorations and touch-ups. Otherwise in good condition.
Portret van een mijnwerker, olie op doek. Toegeschreven aan Léon RIKET (1876-1938). (W:54 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een antiek schilderij 'Christus gebonden aan de kolom', olie op doek. 18de eeuw. (W:74 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een schilderij, 'Nature Morte' olie op doek, getekend Saverys. (W:100 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Twee tekeningen, potlood op papier, en een lithografie. 'Nachtelijke Voorspellingen'. (W:34 x
Schattingsprijs: € 150 - 250