Een antiek schilderij 'De Muziekles' olie op doek. 18de/19de eeuw. (W:100 x H:125 cm)
Lot 973

Schattingsprijs: € 2.000 - € 3.000

Een antiek schilderij 'De Muziekles' olie op doek. 18de/19de eeuw.

100 cm

125 cm

13/09/2023 - 14/09/2023

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 3.000

Lot nummer

973

20610

- Various small restorations and touch-ups. Otherwise in good condition.

Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij
Een antiek schilderij

Daniel AUTHOUART (1943) '42nd Street'. (W:75,5 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Portret van een mijnwerker, olie op doek. Toegeschreven aan Léon RIKET (1876-1938). (W:54 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antiek schilderij 'Christus gebonden aan de kolom', olie op doek. 18de eeuw. (W:74 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schilderij, 'Nature Morte' olie op doek, getekend Saverys. (W:100 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Koen SCHERPEREEL (1961-1997) 'Twee tekeningen, potlood op papier, en een lithografie. 'Nachtelijke Voorspellingen'. (W:34 x

Schattingsprijs: € 150 - 250

Twee decoratieve Oosterse schilderijen, India en Mughal, Mixed media op doek, 18de/19de eeuw. (W:85 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Eddy HOET (1947) 'Compositie'. (W:100 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Nederlandse School, 'Storm Buiten De Haven', antiek schilderij, olie op doek. 18de eeuw. (W:165 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000