Capodimote, 3 groepen met paarden, 20ste eeuw. (W:22 x H:26 cm)

Dit stuk werd verkocht op 10.05.2023
Hamerprijs: € 320

Capodimote, 3 groepen met paarden

Polychroom porselein.

20ste eeuw.
Onderaan gemerkt Capodimonte.

22 cm

26 cm

10/05/2023 - 10/05/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 400

Lot nummer

239

18910

- Restorations and missing pieces to the porcelain lace.

Overall in good condition.

Bart MARECHAL (XX) 'Twee Sculpturen'

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie antieke sierborden met polychroom decor, Delft en Faience De L'est.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vase' For Amphora

Schattingsprijs: € 240 - 340

Gialetti Giulio, Vijf stuks polychrome faience. Deruta, Italië.

Schattingsprijs: € 240 - 340

KERAMAR (XX) 'Vis' een bas-relief, geglazuurde keramiek. (W:33 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Bart MARECHAL (1938-2016) 'Cache-pot op hoge voet'

Schattingsprijs: € 150 - 250

Limoges, een driedelige schouwgarnituur, porselein met brons. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Drie vazen' & Léon GOOSSENS (XX) 'één vaas'

Schattingsprijs: € 200 - 300