Een verzegelde Theca met relikwie: Ex. Ossibus Sancti Alerysii Gons, S. Bernadi Abbot, S. Stanislai (H:1,5 x D:3,7 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 450

Een verzegeld Theca met relikwie: Ex. Ossibus Sancti Alerysii Gons, S. Bernadi Abb, S Stanislai

De Theca heeft een relikwie voor: S. Stanislaii Mart., S. Benedicti Abbot., S. Aloysius Gonzaga

Theca's worden geleverd met een origineel document. Het document werd opgemaakt door Joannes Baptista Malou, Episcopus Brugensis en is gedateerd: 6/03/1928.

U koopt het theca, de papieren. Het relikwie is een gift

1,5 cm

3,7 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

533

17603

Een antieke houtsculptuur 'Engel met Grote Kandelaar', Vlaanderen. Laat 15de eeuw. (L:14 x W:17,5 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Een houtgesculpteerde scène 'Christus Pantocrator Mundi en Heiligen', Neogotiek. (W:75 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een houtgesculpteerd reliquarium met 22 verzegelde theca, inclusief het Heilige Kruis van Jezus Christus. 19de eeuw. (L:18 x W:4

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Johannes Maria Vianney, Priester van Ars, polychroom gips. (L:17,5 x W:18,5 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de eeuw. (L:15 x W:34 x H:58,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een paar kaarsenluchters, messing met email, Neogotisch. (H:103 x D:42 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Heilige Genoveva van Parijs, polychroom terracotta met glazen ogen. (W:17 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot reliquarium met 4 relikwieën en een met was figuur. Heilige Vincent, Martelaar. (W:16 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500