Een antieke speeltafel met vouwbare bovenzijde. 19de eeuw. (L:84 x W:84 x H:77 cm)
Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 130
Titel | Een antieke speeltafel met vouwbare bovenzijde. 19de eeuw. (L:84 x W:84 x H:77 cm) |
Afmetingen | 84 x 84 x 77 cm |
Veilingsdatum | 25/01/2023 - 25/01/2023 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 163 |
Lot nummer | 181 |
Lot ID | 17147 |
Gebruikssporen.