Een antieke speeltafel met vouwbare bovenzijde. 19de eeuw. (L:84 x W:84 x H:77 cm)

Dit stuk werd verkocht op 25.01.2023
Hamerprijs: € 130

Een antieke speeltafel met vouwbare bovenzijde. 19de eeuw.

84 x 84 x 77 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

181

17147

Gebruikssporen.

2 hoge velours zetels

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een rood lederen zeteltje

Schattingsprijs: € 150 - 250