Een antieke houtsculptuur van Madonna met kind. 17de/18de eeuw (L:27 x W:44 x H:99 cm)
Lot 489

Schattingsprijs: € 2.000 - € 3.000

Een antieke houtsculptuur van Madonna met kind. 18de eeuw

27 x 44 x 99 cm

25/01/2023 - 25/01/2023

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 3.000

Lot nummer

489

17140

Een groot en antiek schilderij, olie op doek. (W:100 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Twee verzilverde kerkkandelaars, bijgevoegd een paar messing kerkkandelaars. (H:92 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een vaandel 'Vier Evangelisten', goud en zilver borduurwerk. 20ste eeuw. (W:113 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Heilige Antonius met een kind, Polychroom gips. (H:109 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Russische Familieicoon met 5 heiligen, Aartsengel Michael, Basilus de grote. Faux Email, 19de eeuw. (W:27 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke Russische 'Vierveldicoon', 19de eeuw. (W:26 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee vergulde cibories, afgewerkt met IHS logo. Neogotiek. 20ste eeuw. (H:30 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een geborduurde Vaandel op een messing staander, 'Christus en Heilig Hart'. Neogotiek. (W:56 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300