'Maagd Maria met kind' een antiek schilderij, olie op paneel. 16de/17de eeuw. (W: 27 x H: 36,3 cm)

Dit stuk werd verkocht op 23.11.2022
Hamerprijs: € 1.000

'Maagd Maria met kind' een antiek schilderij, olie op paneel.

Het paneel kan worden gedateerd tijdens de 16de/17de eeuw. Geen handtekening gevonden.

27 cm

36,3 cm

23/11/2022 - 24/11/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

264

16738

Restorations.

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Het Feest'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Heilige Rochus met hond en engel, gepatineerd gips.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Oldrich KULHANEK (1940-2013) 'Funny Money - Hundred Thousand Dollars' 1993.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

War VAN OVERSTRAETEN (1891-1981) 'Bloemen'

Schattingsprijs: € 240 - 340

Félix DE BOECK (1898-1995) 'Abstract' (1994)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Bourdon, Gent, (Attr.) 'Vermeil Ciborie', Neogotische stijl, zilver. 1,522kg.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Karel APPEL (1921-2006) 'Faces and Stripes', Epreuve D'artiste.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Martin BOLLE (1912-1968) 'Drie Clowns' (1964)

Schattingsprijs: € 400 - 600