Een commode met 3 lades, afgewerkt met marmer blad. Empire periode, 19de eeuw. (L: 46,5 x W: 80 x H: 74 cm)
Lot 900

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Een commode met 3 lades, afgewerkt met marmer blad. Empire periode, 19de eeuw.

46,5 x 80 x 74 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

900

15472

Een tuintafel met vier stoelen en twee armstoelen, Teak. (L:110 x W:150 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een commode met 4 lades, verguld brons en een marmer blad, Empire stijl. (L:53 x W:125 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke Engelse vitrinekast of winkeltoog. Hout en glas. (L:58 x W:179 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een lage vitrinekast, gemonteerd met bronzen putti. Schildpad inleg Boulle, Napoleon 3. 19de eeuw. (L:36 x W:83 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een tuinbank gemaakt uit teak. (L:60 x W:168 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Piero DE MARTINI (1939) 'Nina e Santamaria' 8 stoelen voor Cassina. (L:50 x W:48 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antiek 'Leestafeltje' Lodewijk XV, 18de eeuw. (L:25 x W:33 x H:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pia MANU (XX) 'Salontafel'. (L:60 x W:140 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200