Louis VAN BOECKEL (1857-1944) een luchter gemaakt uit smeedijzer. (H: 60 x D: 66 cm)

Hamerprijs: € 240

Louis VAN BOECKEL (1857-1944) een luchter gemaakt uit smeedijzer. Gesigneerd.

Louis VAN BOECKEL (1857-1944)

60 cm

66 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

445

15360

Rodolfo BONETTO (1929-1991) 'Systema FLU' voor Luci, wandlamp. (L:152 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote vloerlamp, gepatineerd metaal. 'Lelies en Bloemen', Art Nouveau, circa 1900. (L:45 x W:55 x H:175 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een decoratieve vloerlamp met een 'Strass' lampenkap. Circa 1980. (L:38 x W:38 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Saksisch porselein, een grote luchter met twee bijhorende wandlichten. (H:58 x D:57 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schneider, een grote smeedijzer luchter met pâte-de-verre glas. Art Deco. (H:75 x D:65 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar uitzonderlijk grote 'Marie-Thérèse' luchters. (H:110 x D:110 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar fijne tafellampen, verguld brons in Lodewijk XVI stijl. (c.1980). (H:58,5 x D:23,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke luchter met 3 glazen plaquettes, Art Deco. (H:80 x D:45 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300