Collectie van 5 Hummel beeldjes.

Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 210

collectie van 5 Hummel beeldjes.

17 cm

03/12/2020

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 263

Lot nummer

146

1446

Acht borden met 'Spreuken en Zegswijzen', Vlaams Aardewerk.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Volkstedt Rudolstadt, een grote groep 'De Harp' polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Yves RHAYÉ (1936-1996) 'Dekselvaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Nimy, een paar figuratieve cache-pots in de vorm van zwanen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee paar Vieux Paris vazen, met ajouranden, verguld porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joost MARECHAL (1911-1971) 'Hoofd van een dame'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Limoges Haviland, 'Etoiles' een groot dineer en koffieservies. 71 stuks.

Schattingsprijs: € 500 - 700