Een Oost-Europese icoon met afbeelding van Christus met Aartsengelen. Olie op paneel. 19de eeuw. (W:26 x H:40 cm)

Dit stuk werd verkocht op 15.06.2022
Hamerprijs: € 1.600

Een Oost-Europese icoon met afbeelding van Christus met Aartsengelen. Olie op paneel. 19de eeuw.

26 cm

40 cm

15/06/2022 - 16/06/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.000

Lot nummer

167

14234

The icon is generally in good condition.

There is some cracking and craquelure to the paint. Under UV light, there appears to be some overpaint on the faces of the figurines, especially on Jesus's face.

There is a crack in the arch over the icon.

There is some glue residue around the 1 cm rim of the icon.

MUGO (1954) 'Mugo in een Engels Circus' pen op papier. (W:30 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Prosper DE WIT (1862-1951) 'Landschap met boerderij' olie op doek. (W:70 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 600

Oldrich KULHANEK (1940-2013) 'Funny Money - Million Korun' 1993.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

TSUKAI (XX) 'Calligraphy' Oost-indische inkt op papier. (W:95 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Romain STEPPE (1859-1927) 'Landschap'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herman MINNER (1924-1981) 'Twee Tekeningen van dames' inkt en waterverf op papier. (W:67 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300