Royal dux

Royal dux

Dit stuk werd verkocht op 03.12.2020
Hamerprijs: € 110

Royal Dux, Jongen met z'n hond, porseleinen beeld. Gemerkt Royal dux op de basis, in een roze driekhoek. (mist 2 vingers)

Royal dux

33 x 19 x 30 cm

03/12/2020

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 138

Lot nummer

136

1415

Royal dux

Samson & Cie, 'Konijn', polychroom porselein. Laat 19de eeuw. (L:15 x W:23 x H:14,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Domien INGELS (1881-1946) 'Brabants Trekpaard en Boerenkar'. (L:28 x W:60 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 100 - 200

Louis-Auguste DAGE (1885-1963) 'Coupe a la Serpent'. (H:16 x D:31 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:19,5 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Léo MAES (XIX-XX) 'Koffieservies' Vlaams Aardewerk, Torhout. 1890. (L:14 x W:22 x H:20 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een koffie en theepot, faience gemonteerd met zilver. Namur, 18de eeuw. (L:9,5 x W:13 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem. (H:38 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250