AG Mobelfabrik Horgen-Glarus, een mid-century salontafel met 3 stoelen. (61 x 75cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 550

AG Mobelfabrik Horgen-Glarus, een mid-century salontafel met 3 stoelen.

61 cm

75 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 688

Lot nummer

1000

13597

Een uitzonderlijke grote Spaanse tafel, bovenblad uit één stuk, notelaar. 19de eeuw (L:94 x W:473 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000

Dimitri OMERSA (1927-1975) 'Varken' leder. (L:25 x W:65 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Zani Collection, Italië. Een leder en verguld metalen salon. (L:110 x W:175 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een antiek en elegant 'Davenport' bureau, leder en hout, 19de eeuw. (L:54 x W:56 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een mid-century barkast, houtfineer en gechromeerd metaal. Roger De Winter. (L:39 x W:119 x H:113 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Maison Dominique '10 Stoelen'. Art Deco. (L:52 x W:45 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een grote winkel vitrinekast, Pine, Neoklassiek, 19de eeuw. (L:60 x W:260 x H:288 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een mid-century salontafel, keramiek ingelegd in metaal, circa 1970. (L:75 x W:110 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340