Capodimonte, naar Jean-Baptiste OUDRY (1686-1755) 'Jachtscène' (30 x 40 x 25cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 200

Capodimonte, naar Jean-Baptiste OUDRY (1686-1755) 'Jachtscène' gemaakt uit geglazuurd porselein. Gemerkt Capodimonte en gemaakt in Italie. Tweede helft 20ste eeuw.

30 x 40 x 25 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

836

13131

Algemeen in zeer goede staat. Geen schade gevonden.

Capodimonte, naar Jean-Baptiste OUDRY (1686-1755)

Hélène LATHOUMETIE (1961) 'Vazen en een tazza'. (H:38 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Pia MANU (XX) 'Twee decoratieve sculpturen'. (H:23 x D:10 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Josef LORENZL (1892-1950) voor Goldscheider Wien, drie damesfiguren. (H:43 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, een collectie van 20 figuren, waarvan 1 gemaakt uit glas. Bijgevoegd een catalogus. (H:17 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:19,5 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 100 - 200

Herend Porselein, 'Apponyi Purple' een 83-delig handgeschilderd porselein servies. (L:41 x W:31 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een paar decoratieve eenden, geglazuurde keramiek. Italië. (W:41 x H:24,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200