François MOREAU (1858-1931) 'La Pêche' een driedelige schouwgarnituur met klok, gemaakt uit kunstbrons. (28 x 48 x 80cm)

Dit stuk werd verkocht op 20.04.2022
Hamerprijs: € 450

François MOREAU (1858-1931) 'La Pêche' een driedelige schouwgarnituur met klok en twee zijstukken, gemaakt uit kunstbrons gemonteerd op marmer. Eerste helft 20ste eeuw. Gemerkt France.

François MOREAU (1858-1931)

28 x 48 x 80 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

170

12844

François MOREAU (1858-1931)

Een grote schouwklok met twee dames, gepatineerd kunstbrons. Circa 1900. (L:18 x W:42 x H:58 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

FE Roskopf 'L'Heure Nationale Belge', een zakuurwerk. (D:5,4 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

François MOREAU (1858-1931) 'La Pêche' een driedelige schouwgarnituur, kunstbrons en marmer. (W:48 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok. (L:13,5 x W:18 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, kunstbrons op marmer. Circa 1900. (L:28 x W:42 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Kartelklok op staander, floraal decor en gemonteerd met een putti. 20ste eeuw. (L:25 x W:44 x H:193 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rouvière à Paris, een kolompendule, Lodewijk XVI periode. 18de eeuw. (L:12 x W:36 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee zijstukken, marmer. Circa 1900. (L:15 x W:54 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200