(1955)(naar) 'Purple Rabbit' (27cm)
Lot 249

Schattingsprijs: € 500 - € 1.000

(1955)(naar) 'Purple Rabbit'. Een beeld van een konijn in zink legering, in originele doos en gemerkt 095/500.

27 cm

20/04/2022 - 21/04/2022

Schattingsprijs

€ 500 - € 1.000

Lot nummer

249

12428

Drie boeken met antieke postkaarten, '14-'18, Ruïnes en kleine dorpen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee vintage Sigaar Humidors, Wortelhout.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtgesculpteerde 'Kerstscène', Vlaanderen, circa 1700.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Montblanc, Meisterstück, een vulpen met 14 karaats gouden penpunt.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 26 round Stoff Nagel BMF kandelaars

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een houtgesculpteerde zonnespiegel met gebogen stralen, convexe spiegel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

S.T. Dupont, twee aanstekers. Laque De Chine en een groot model.

Schattingsprijs: € 150 - 250