Een Rolex Oyster Perpetual Date damesmodel polshorloge gemaakt uit staal en 18 karaats geel goud.

Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.625

Lot nummer

266

11269

Een grote schouwklok met twee dames, gepatineerd kunstbrons. Circa 1900. (L:18 x W:42 x H:58 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een hanger met een waarschijnlijk Wedgewood plaquette van een Notabele, 18kt geel goud. (W:3,3 x H:4 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Thuret à Paris, een 'Religieuze' kartel klok, Frankrijk, 19de eeuw. (L:20 x W:40 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een driedelige schouwgarnituur, klok met twee kandelaars. Gepatineerd brons. (L:16 x W:33 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Bauhaus/Art Deco stijl staande klok, Westminster binnenwerk, Engeland. (L:32 x W:64 x H:195 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar uitzonderlijk grote kandelaars, verguld brons Empire stijl. (H:93,5 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een hanger met miniatuur schilderij van een dame, getekend Jehan. Zilver. (W:6,8 x H:8,7 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500