Een antieke commode met lades en secretaire bovenblad, gemaakt uit eik. (H:96cm)

Hamerprijs: € 420

Een antieke commode met lades en secretaire bovenblad, gemaakt uit eik. 18de eeuw.

63 x 136 x 96 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 525

Lot nummer

386

11142

Een antieke armzetel, gesculpteerd hout in Empire stijl. (L:60 x W:59 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke zetel met engelenfiguren, Empire. 19de eeuw. (L:66 x W:189 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke 5-deur kast, 'Buffet à Cinq Portes', Vlaamse Renaissance, 17de eeuw. (L:66 x W:183 x H:197 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke kerkbank, donker gepatineerde eik, 18de eeuw. (L:54 x W:239 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een mid-century tafel, houtfineer en gechromeerd metaal. Roger De Winter. (L:84 x W:161 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Salontafel'. (L:66 x W:150 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Drie spiegels, waarvan één gemerkt Deknudt. (W:86 x H:151 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Deknudt, een decoratieve spiegel in Lodewijk XV stijl. (W:65 x H:110 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180