Louis KLEY (1833-1911) 'Gemaskerd Theater' een paar verzilverde bronzen beeldjes gemonteerd op een marmeren basis. (H:
Lot 467

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Louis KLEY (1833-1911) 'Gemaskerd Theater' een paar verzilverde bronzen beeldjes gemonteerd op een marmeren basis.

Conditie: restauratie aan marmer.

Louis KLEY (1833-1911)

17,5 cm

8,5 cm

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

467

11013

Kerry JAMESON (1969) 'A Bull Terrier Named Bob'. (L:40 x W:27 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Heilige Antonius met een kind, Polychroom gips. (H:109 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Yves LOHE (1947) 'Muzikant'. (L:19 x W:21 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een houtgesculpteerd en gepatineerd figuur van Madonna met kind. 18de eeuw. (L:33 x W:34 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen. (W:59 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Naar Pierre Jules Mène, Jager met zijn hond en hoorn. Gepatineerd brons. (L:29 x W:35 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Heilige Antonius met kind, Polychroom gips. Circa 1900. (L:20 x W:32 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Madonna met kind op een maansikkel, een antieke houtsculptuur. Circa 1500-1520. (L:18 x W:32 x H:66 cm)