Een collectie van 2 klokken in Oosterse stijl, gemaakt door Citizen. (H:32cm)

Hamerprijs: € 100

Een collectie van 2 klokken in Oosterse stijl, gemaakt door Citizen. Tweede helft 20ste eeuw.

23 x 70 x 32 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 125

Lot nummer

197

10938

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld. (D:3,4 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz. (D:2,75 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Kartelklok op staander, floraal decor en gemonteerd met een putti. 20ste eeuw. (L:25 x W:44 x H:193 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een houtgesculpteerde 'Zwarte Woud' barometer, circa 1900. (W:64 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw. (H:56 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een grote karteklok, Faux Boulle, Napoleon 3 stijl gemonteerd met verguld brons. 20ste eeuw. (L:15 x W:40 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar marmer cassolettes, gemonteerd met brons, Ramskoppen. Circa 1900. (L:17 x W:22 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Louis & François MOREAU (XIX-XX) 'Driedelige schouwgarnituur'. (L:25 x W:55 x H:47 cm)