Een samengesteld lot van 9 stuks faience gemaakt door Capodimonte in Italië. (H:60cm)

Hamerprijs: € 380

Een samengesteld lot van 9 stuks faience gemaakt door Capodimonte in Italië.

60 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

178

10552

Een 5-delig Kaststel, Delft. Blauw-witte faience. (H:41 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar decoratieve eenden, geglazuurde keramiek. Italië. (W:41 x H:24,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Mangani, Italy, een driedelige schouwgarnituur, verguld porselein in Empire stijl. (L:32 x W:43 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Drie Tafellampen' voor Amphora. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, een collectie van 20 figuren, waarvan 1 gemaakt uit glas. Bijgevoegd een catalogus. (H:17 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar olielampen, handgeschilderd porselein. 19de eeuw. (H:69 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herend Porselein, 'Apponyi Purple' een 83-delig handgeschilderd porselein servies. (L:41 x W:31 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 50 - 100