Een 7-ladenkast gemaakt in Louis Philippe stijl en afgewerkt met marmer. (H:146cm)
Hamerprijs: € 60
Titel | Een 7-ladenkast gemaakt in Louis Philippe stijl en afgewerkt met marmer. (H:146cm) |
Afmetingen | 45 x 101 x 146 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 75 |
Lot nummer | 381 |
Lot ID | 10460 |
Een commode met 3 lades in Lodewijk XVI. 18de eeuw. (L:57 x W:123 x H:93 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een houtgesculpteerde en gepatineerde tafel met grijze marmer, Lodewijk XVI stijl. (L:65 x W:112 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke Engelse vitrinekast of winkeltoog. Hout en glas. (L:58 x W:179 x H:91 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een antieke spiegel, vergulde stucco met gefacetteerd glas. 19de eeuw. (W:98 x H:140 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800