Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een muurdecoratie gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem, niet gemerkt. (H:14cm)
Hamerprijs: € 60
Artiesten | |
Titel | Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een muurdecoratie gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem, niet gemerkt. (H:14cm) |
Afmetingen | 7 x 18 x 14 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 75 |
Lot nummer | 309 |
Lot ID | 10252 |
Meer van deze artiest
Een mid-century medicijnkast, doktersvitrine. Circa 1950. (L:38 x W:61 x H:165 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Romeo REGA (1925-1984) een paar vloerlampen. Italië, 20ste eeuw. (L:29 x W:29 x H:135 cm)
Schattingsprijs: € 600 - 800
Hummel, een collectie van 20 figuren, waarvan 1 gemaakt uit glas. Bijgevoegd een catalogus. (H:17 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300