Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een muurdecoratie gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem, niet gemerkt. (H:14cm)

Hamerprijs: € 60

Elisabeth VANDEWEGHE (XX-XXI) Een muurdecoratie gemaakt uit geglazuurde keramiek voor Perignem, niet gemerkt.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

7 x 18 x 14 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 75

Lot nummer

309

10252

Meer van deze artiest

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem. (H:35 x D:24 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem. (H:38 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Schaal' voor Perignem. (L:17 x W:68 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)
Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas met oranje glazuur' voor Perignem. (H:34 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een mid-century medicijnkast, doktersvitrine. Circa 1950. (L:38 x W:61 x H:165 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Romeo REGA (1925-1984) een paar vloerlampen. Italië, 20ste eeuw. (L:29 x W:29 x H:135 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Pia MANU (XX) 'Salontafel'. (L:60 x W:140 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Hummel, een collectie van 20 figuren, waarvan 1 gemaakt uit glas. Bijgevoegd een catalogus. (H:17 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Verschillende stuks Vieux Bruxelles en Paris porselein, meestal verguld. 18de en 19de eeuw. (H:18,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Wandsculptuur'. (W:178 x H:129 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar olielampen, handgeschilderd porselein. 19de eeuw. (H:69 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 150 - 250