Een antieke tafel met lades, 17de eeuw.

Hamerprijs: € 1.300

80 x 170 x 80 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.625

Lot nummer

796

10180

Arne QUINZE (1971) 'Drie Bijzettafels'. (L:66 x W:49 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een houtgesculpteerde armzetel, Vlaanderen, 18de eeuw. (L:55 x W:55 x H:117 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een uitzonderlijke grote Spaanse tafel, bovenblad uit één stuk, notelaar. 19de eeuw (L:94 x W:473 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000

Frans Defour 'Modena' een mid-century dressoir. (L:48 x W:278 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een groen gepatineerde, metalen tuinbank met armleuningen. (L:60 x W:124 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Deknudt, twee vergulde spiegels. (W:92 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke koffer met smeedwerk metaal beslag, circa 1700. (L:52 x W:93 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Oosters geïnspireerde salontafel. (L:110 x W:110 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300