Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) een kleurenlithografie gemerkt Epreuve D'Artiste. (50 x 70 cm)
Hamerprijs: € 340
Titel | Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) een kleurenlithografie gemerkt Epreuve D'Artiste. (50 x 70 cm) |
Breedte/diepte | 50 cm |
Hoogte | 70 cm |
Veilingsdatum | 17/11/2021 - 18/11/2021 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 425 |
Lot nummer | 508 |
Lot ID | 10134 |
Een zilver en Guilloché email fotokader, eerste helft 20ste eeuw. (W:8 x H:10 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Robert BONFILS (1886-1972) 'Le Théatre - La Rose Rouge'. (W:141 x H:213 cm)
Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000