Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) een kleurenlithografie gemerkt Epreuve D'Artiste. (50 x 70 cm)

Hamerprijs: € 340

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) een kleurenlithografie gemerkt Epreuve D'Artiste.

50 cm

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 425

Lot nummer

508

10134

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) een kleurenlithografie gemerkt Epreuve D

Een zilver en Guilloché email fotokader, eerste helft 20ste eeuw. (W:8 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Robert BONFILS (1886-1972) 'Le Théatre - La Rose Rouge'. (W:141 x H:213 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Een antieke icoon 'De Hemelvaart van Profeet Elijah', Faux email, 19de eeuw. (W:30,5 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Armand JAMAR (1870-1946) 'Le Purgatoire' 1939. (W:47 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Achiel VAN SASSENBROUCK (1886-1979) 'Vogelvanger'. (W:37,5 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Ferdinand SCHIRREN (1872-1944) 'Een studie'. (W:51 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eugène JOORS (1850-1910) 'Stilleven met fruit'. (W:50 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean VERSTRATEN (XIX) 'Rust tijdens de Oogst' 1897. (W:40 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250