Een bureel gemaakt uit hout met fineer en gemonteerd met brons in Lodewijk XV stijl.

Hamerprijs: € 450

Een bureel gemaakt uit hout met fineer en gemonteerd met brons in Lodewijk XV stijl. 20ste eeuw.

71 x 124 x 79 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 563

Lot nummer

766

10082

Arne VODDER (1926-2009) 'Ronde Tafel' voor sibast. (H:74 x D:120 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Hollywood-Regency stijl salontafel, gesculpteerd hout en plexiglas. (L:73 x W:120 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Drie spiegels, waarvan één gemerkt Deknudt. (W:86 x H:151 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Ico PARISI (1916-1996) 'Bibliotheekkast' voor Mim Roma. (L:41 x W:183 x H:240 cm)

Een houtgesculpteerde armzetel, Vlaanderen, 18de eeuw. (L:55 x W:55 x H:117 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maison Dominique 'Dressoir', houtfineer en metaal. Art Deco. (L:216 x W:51 x H:110 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een houtgesculpteerde ovale spiegel, circa 1960. (W:73 x H:94 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200