Een paar armstoelen gemaakt uit verguld gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl.
Lot 802

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een paar armstoelen gemaakt uit verguld gesculpteerd hout in Lodewijk XV stijl. Periode 1920.

82 x 82 x 94 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

802

10075

Gerald EASDEN (XX)'Twee lounge zetels en een Ottoman' voor Module. (L:100 x W:90 x H:98 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke spiegel, vergulde stucco met gefacetteerd glas. 19de eeuw. (W:98 x H:140 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een mooi gescupteerde 'Supra Porta' in notelaar, 19de eeuw. (W:115 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een mid-century barkast, houtfineer en gechromeerd metaal. Roger De Winter. (L:39 x W:119 x H:113 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een zonnespiegel, verguld en gesculpteerd hout. (D:66 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een 'Tricoteuse' of naaitafel, Empire periode. Bijgevoegd een hoge bijzettafel. (L:36 x W:52 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antiek 'Antwerps Kunstkabinet', 11 miniatuur schilderijen. Geëboniseerd hout. (L:26,5 x W:43 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Arthur Etienne & Soeur, Bruxelles, een notelaren meubel, Henry Deux. 19de eeuw. (L:61 x W:150 x H:208 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600