Een mid-century salontafel met spiegelglas en gemaakt uit metaal.

Hamerprijs: € 150

Conditie: gebruikssporen

46 x 111 x 45 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

856

10055

Maison Dominique '10 Stoelen'. Art Deco. (L:52 x W:45 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar stoelen, gechromeerd metaal in de stijl van Gastone Rinaldi. (L:60 x W:52 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een één-deurs kast, Napoleon 3 stijl, Boulle. 20ste eeuw. (L:31 x W:107 x H:101 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Pladijs' voor Amphora. (W:86 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (W:93 x H:135 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote winkel vitrinekast, Pine, Neoklassiek, 19de eeuw. (L:60 x W:260 x H:288 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Arthur Etienne & Soeur, Bruxelles, een notelaren meubel, Henry Deux. 19de eeuw. (L:61 x W:150 x H:208 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600