Een tafel gemaakt uit wit gepatineerde rotan in de vorm van een bloem

Hamerprijs: € 150

Een tafel gemaakt uit wit gepatineerde rotan in de vorm van een bloem. 20ste eeuw.

Conditie: kleine chip op de rand van het glas.

80 cm

104 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

828

10034

Een Syrische tafel met twee bijhorende stoelen, Marqueterie en koper inleg, 19de eeuw. (L:87 x W:121 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Gerd LANGE (1931) 'Flex' 13 stoelen voor Thonet. (L:47 x W:47 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een twee-deurs kleerkast, Lodewijk XIV. 18de eeuw. (L:63 x W:168 x H:235 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar nachttafels, marqueterie inlegwerk, circa 1980. (L:33 x W:39 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote winkel vitrinekast, Pine, Neoklassiek, 19de eeuw. (L:60 x W:260 x H:288 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Arne VODDER (1926-2009) 'Ronde Tafel' voor sibast. (H:74 x D:120 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Roger CAPRON (1922-2006) 'Salontafel'. (H:34 x D:86 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Tommaso BARBI (1944) 'Salontafel'. (L:79 x W:79 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500