Catalogus komende veiling

Op deze pagina vind je het huidige aanbod voor onze veilingen.

Dinsdag 10 september 2024 - 13u00 - Loten 1000-1490
Afwezigheidsbod en online via Drouot of Invaluable

Woensdag 11 september 2024 - 13u00 - Loten 1-387
Donderdag 12 september 2024 - 13u00 - Loten 500-878

Telefoon, schriftelijke biedingen, zaalbiedingen en online via
Drouot, Live Auctioneers, Invaluable

1254 resultaten

Veiling
Categoriëen
Varia

Lot 1490 Een antieke icoon,
Lot 1490 Een antieke icoon, 'Het Laatste Avondmaal'. (W:26 x H:34 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1489 Een antieke houtsculptuur van Madonna met kind. 17de/18de eeuw. (L:11,5 x W:16 x H:45 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1488 Een collectie Albes en accessoires, afgwerkt met kantwerk.

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1487 Heilige Imelda, polychroom gips met glazen ogen. (W:19 x H:67 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1486 Heilige Maria Magdalena, polychroom gips. Circa 1900. (W:16 x H:49 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1485 Cassel
Lot 1485 Cassel's Illustrated Family Bible, superior edition, een antieke bijbel. (L:26 x W:12,5 x H:32 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1484 Een Russische icoon
Lot 1484 Een Russische icoon 'Moeder gods van het Brandende Braambos' 20ste eeuw. (W:32 x H:40,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1483 Een smeedijzer boekenstaander of lezenaar. 19de eeuw. (W:40 x H:136 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1482 Een messing schrijn in Neogotische stijl, circa 1900. (L:41 x W:58 x H:114 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1481 Een altaarkruis met twee bijhorende kandelaars, gepatineerd brons. Neogotiek, circa 1900. (W:29,5 x H:58 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1480 Een grote houtgesculpteerde Corpus Christi, bijgevoegd een kleinere. (W:47 x H:58 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1479 Een Neogotische Maagd Maria op het maansikkel en serpent, polychroom gips. Circa 1900. (H:81 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1478 Een gietijzer kruisbeeld met afbeelding
Lot 1478 Een gietijzer kruisbeeld met afbeelding 'Doop van Christus', Neogotiek. (W:74 x H:128 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1477 Sint Elooi, polychroom gips. (W:19 x H:52 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1476 Een altaarkruis, verguld brons. (W:26 x H:65 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1475 Een altaarkruis met twee bijhorende kandelaars, messing in neogotische stijl. (W:23 x H:58 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1474 Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1473 Een gesculpteerde kerkkandelaar, gepatineerd en verguld hout. (H:100 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1472 Manufacture A. Denis, Brussel, een paar vazen
Lot 1472 Manufacture A. Denis, Brussel, een paar vazen 'Saint Joseph', Neogotiek. (W:16 x H:28,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

Lot 1471 Twee Iconen
Lot 1471 Twee Iconen 'De Annunciatie & De Geboorte van Maria'. 19de eeuw. (W:24 x H:32,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1470 Een Russische icoon,
Lot 1470 Een Russische icoon, 'Moeder Gods Vladimir', 19de eeuw. (W:31 x H:35,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 150 - 250

Lot 1469 Een modernistische monstrans, metaal, circa 1970. (W:17 x H:29 cm)

Schattingsprijs:
€ 120 - 180

Lot 1468 Een antiek
Lot 1468 Een antiek 'Hostie Bakvorm', smeedijzer, circa 1800.

Schattingsprijs:
€ 120 - 180

Lot 1467 Een houtgesculpteerd Corpus Christi, 19de eeuw. (W:35 x H:40 cm)

Schattingsprijs:
€ 120 - 180

Lot 1466 Een groot en antiek schilderij, olie op doek. (W:100 x H:130 cm)

Schattingsprijs:
€ 120 - 180

Lot 1465 Een antieke bronzen vijzel en stamper. 17de/18de eeuw. (H:16 x D:15,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 120 - 180

Lot 1464 Pieter Frère, Brugge, een zilver lepel en vork, 1779. (L:20 cm)

Schattingsprijs:
€ 120 - 180

Lot 1463 Een grote doopschaal, koper, 17de eeuw. (H:5 x D:45,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

Lot 1462 Een tinnen schaal, Ieper, Jacobus Van Daele (1735- 1785). (D:26,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

Lot 1461 Een kleine Russische icoon met messing rizza
Lot 1461 Een kleine Russische icoon met messing rizza 'Moeder Gods, verzacht mijn lijden'. 19de eeuw. (W:17 x H:19,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

Lot 1460 Een collectie van 4 moderne Kazuifels, een Schoudervelum, Stola, Bursa en Kelkvelum.

Schattingsprijs:
€ 100 - 150

Lot 1459 Een houtgesculpteerde
Lot 1459 Een houtgesculpteerde 'Offerblok', neogotiek. (L:12 x W:20 x H:47 cm)

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

Lot 1458 Een antieke icoon
Lot 1458 Een antieke icoon 'Moeder Gods van Tichvin', 19de eeuw. (W:30 x H:36 cm)

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

Lot 1457 Een Griekse Icoon,
Lot 1457 Een Griekse Icoon, 'Heilige Filothei', 20ste eeuw. (W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs:
€ 100 - 200

Lot 1456 Een antieke
Lot 1456 Een antieke 'Komfoor', gietijzer, 17de/18de eeuw. (H:21 x D:25,5 cm)

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

Lot 1455 Een Houtgesculpteerde Corpus Christi. (W:56 x H:102 cm)

Schattingsprijs:
€ 80 - 120

1254 resultaten

FAQ / Vaak gestelde vragen

Woensdag 11 september 2024: kunst, antiek en design (13u00 CET)
Donderdag 12 september 2024: kunst, antiek en design (13u00 CET)

Klik hier voor de catalogus.

De kijkdagen voor de eerstvolgende veiling staan gepland van vrijdag 6  t.e.m. maandag 9 september 2024, telkens van 10u00 tot en met 17u00. Adres: Beernemsteenweg 99, Wingene, België

Blijf op de hoogte van toekomstige Flanders Auctions veilingen.

Ontvang het beste nieuws van Flanders Auctions, rechtstreeks in je mailbox.